~Blackrose Highschool~

~

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

nincsen

A legtöbb felhasználó (24 fő) Pént. Szept. 23, 2016 9:06 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
CURRENT MOON
Latest topics
» Fajoknak megfelelő tanórák
Szer. Júl. 22, 2015 4:26 pm by Moira Delacroix

» Canon karakterek
Szomb. Júl. 11, 2015 3:09 pm by Moira Delacroix

» Készen vagyok!
Kedd. Júl. 07, 2015 2:43 pm by Moira Delacroix

» ☞Világleírás☜
Hétf. Júl. 06, 2015 10:47 pm by Moira Delacroix

» Fajleírások
Szer. Júl. 01, 2015 1:33 pm by Moira Delacroix

» Tantárgy foglaló
Kedd. Jún. 30, 2015 5:31 pm by Moira Delacroix

» Foglalt filmes/sorozatbéli karakterek
Vas. Jún. 21, 2015 3:28 pm by Moira Delacroix

» Képesség foglaló
Vas. Jún. 21, 2015 3:22 pm by Moira Delacroix

Vas. Jún. 21, 2015 3:18 pm by Moira Delacroix

Share | 

Moira Delacroix ~ sweet little rebel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Moira Delacroix
Tenebris-Ház
Tenebris-Ház

☞Ház : TENEBRIS
☞Hozzászólások : 24
☞Join : 2015. May. 18.
☞ÉLETKOROM : 19

TémanyitásTéma: Moira Delacroix ~ sweet little rebel   Csüt. Jún. 11, 2015 8:12 pm

Baby, this is me:
MOIRA DELACROIX
MO

Életkor/évfolyam: 17 / 3. évfolyam
  Ház: Tenebris
  Munka: Diák
  Faj: Démon
  Képesség: Robbantás
  Klub: Filmklub; Istenfélők gyülekezete avagy távozz sátán!
  Pb.: Kaya Scodelario

Kinézet

-Hmm! -nevetek fel mikor ránézek a kérdőlapra. -Azt hittem ez egy felvételi elbeszélgetés... ha jól tudom, ilyenkor nem igazán számít az, hogy, hogy nézek ki. Főleg nem írásban....elvégre is ez egy elBESZÉLgetés. -hangsúlyozom, majd ismét a lapra pillantok, de fél szemmel figyelem az igazgató szigorúan komoly tekintetét. Így jobbnak látom, ha inkább befogom és leírom azt, amit kell, még ha legszívesebben inkább kilökném az ablakon a bőr gurulós székével együtt ezt a sznob,, újgazdag, angol okádékot. Tehát kinézet...
~Magasság: 169cm. Megjegyzés: Szerintem ez hülyeség...
Súly: 56kg. Megjegyzés: 1. Nem illik ilyet kérdezni!, 2. Ez még mindig hülyeség.
Haj: Hosszú, mogyoróbarna, hullámos. Megjegyzés: Ennek meg mi a fene köze van, ahhoz, hogy felvesznek-e?!
Arc: fehér bőr, kék szemek. Megjegyzés: Fogalmam sincs, hogy ide mit kéne írnom...
Egyéb(stílus): Ha felvesznek egyfolytában egyenruhát fogok hordani, nem tudom, hogy ez miben befolyásolja az egészet... nincs különösebben kiforrott stílusom.~

Személyiség

-Kérem, ne legyenek előítéletei. Én nem vagyok olyan, mint a többi magamfajta, ha érti, hogy értem. -kancsintok rá, és magamra öltöm legártatlanabb mosolyomat. Egy púderrózsaszín ruhába jöttem, rá fehér blézert vettem és csak hogy hiteles legyen, egy fehér hajpántot is magamra akasztottam. Ha van pokol az ez. De hát mindent meg kell tenni annak érdekében, hogy a tanári karnak beadjam, hogy én egy pedáns, rendszerető, jó kislány vagyok. Kín szenvedés, de mit lehet tenni, meg lett parancsolva.
-Rendben, Miss Delacroix. Ha ennyire jó ember és rendszerető miért került kérdőív szerint a Tenebris-házba? -húzza fel szemöldökét az egyik megbízott elbírálóasszony.
-Az is az élőítéletek végett történhetett. Hiszen egy démon, hogy kerülhetne a Bonum-házba. -válaszolok, de fogytán van a türelmem. Rengetegen megismerkedtek már azzal a jelenséggel, amit én csak úgy hívok a Pokol bugyra. Ez annyit tesz, hogy szimplán mindent szétzúzok a közelemben, ha ideges leszek, most viszont vissza kellett fognom magam. Csak a nevelőapám miatt vagyok itt, nem bír velem, ezért tesszük ezt a kísérletet, hátha felvesznek egy bentlakásos iskolába. hogy végre megszabadulhasson tőlem, de már megszoktam. Nem is kötődök az emberekhez az élet múlandó, semmi értelme a elköteleződésnek.
Előtörténet

Nem rég kerültem a Blackroseba... minusz egy teher a családom válláról.

Moira Delacroix

SWEET DEVIL
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://blackrose-highschool.hungarianforum.com

Moira Delacroix ~ sweet little rebel
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sweet Dreams cukrászda
» Moira Lydia Rhodes